Najlepszy program do gabinetu

elektroniczna dokumentacja medyczna, program do gabinetu

Jeżeli potrzebujesz programu, który daje Ci dostęp do wielofunkcyjnego kalendarza, rozbudowanego grafiku wizyt czy do kreatora e-Recept, to potrzebujesz Medfile a Medfile to zbiór najważniejszych funkcji, którymi powinien cechować się najlepszy program do gabinetu.

 

Najpraktyczniejsze funkcje w zasięgu ręki

Szybki kreator e-Recept, kalendarz wizyt, wgląd w karty pacjentów czy wszelkie raporty kasowe i księgowe oraz wiele, wiele innych jest w zasięgu KAŻDEGO. Wystarczy, że zdecydujesz się na najlepszy program do gabinetu, jakim jest Medfile. Warto tu jeszcze zaznaczyć, że program cechuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa danych, więc koniec problemów z problemem niezapisanych danych czy utraconymi danymi. Nasz program automatycznie zabezpiecza sesje, co 60 minut jest backup na kartotekach pacjentów oraz dane są przechowywane na szyfrowanych dyskach i co ważne – jest pełna zgodność systemu z RODO. Dane Twoich pacjentów są bezpieczne.

 

Dlaczego warto dołączyć do grona zadowolonych klientów?

Trzeba pamiętać, że współpracować trzeba zawsze z najlepszymi a Medfile to program czołówki. Medfile dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości finansowych a masz do wyboru aż cztery wersje: FREE, PLUS, PREMIUM oraz BUSINESS. Każda z wersji posiada niezbędne funkcje do prowadzenia gabinetu czy placówki medycznej. Już żaden problem związany z koniecznością prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej czy z umawianiem wizyt nie stanie Ci na drodze. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że program jest dostępny w aplikacjach na iOS oraz Android, co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z oferty. Kolejnym plusem jest fakt, że można skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego, podczas, którego można wypróbować możliwości pakietów i zdecydować, która opcja jest odpowiednia dla gabinetu czy placówki medycznej.

 

Program, który czeka z otwartymi ramionami

Jeśli chcesz być nowoczesnym gabinetem, otwartym na nowych pacjentów czy ułatwiać dostęp do siebie swoim aktualnym pacjentom, to potrzebujesz właśnie programu Medfile, który stanie na wysokości zadania i spełni wszystkie funkcje, które są potrzebne w gabinecie czy placówce medycznej.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy w pakiecie do programu jest również wsparcie techniczne?

Oczywiście, program do gabinetu Medfile ma pełne wsparcie techniczne, które jest dostępne przez cały proces wdrażania oraz okres subskrypcji programu.

Czy założenie konta w programie Medfile jest trudne?

Z założeniem konta poradzi sobie każdy, szczególnie gdy platforma udostępnia całą wizualizację zakładania konta krok po kroku, co maksymalnie ułatwia przejście całego procesu.

Jaka jest cena za program do gabinetu Medfile?

Cena jest zależna od wyboru pakietu. Program Medfile ma kilka planów do wyboru, dzięki czemu można wybrać optymalną formę dla swojego gabinetu lub placówki medycznej. Taka opcja pozwala na dopasowanie swoich możliwości finansowych do potrzeb.